Rychlá nebankovní půjčka

SMS půjčka před výplatou

Krátkodobé půjčky  jsou stále více v módě. Zvlášť před výplatou, když člověk nevychází s penězi . Výhody takové půjčky jsou docela zřejmé.  Nebankovní půjčka vám nekazí bonitu ve chvíli, kdy si žádáte například o hypotéku, máji ji ihned a objednat si ji můžete například prostřednictvím SMS zprávy.  Pojďme se ale na tyto půjčky podívat blíže.

Krátkodobá půjčka až na 28 dní

Půjčka, která vás nebude stát moc peněz a čím dříve ji zaplatíte tím méně vás bude stát. Půjčit si můžete až 5 tisíc korun a maximální doba splatnosti půjčky je 28 dní. Máte tedy dostatek času půjčku zaplatit. Velkou výhodou je přitom pevný poplatek, který za půjčku zaplatíte. Předem tak víte, kolik celkově zaplatíte a žádné další poplatky již nehrozí. Další výhoda této půjčky je v tom, že schválení je do 60 minut, takže nečekáte několik dnů na to, než vůbec schválení proběhne. Není pro něj ani třeba žádné zbytečné papírování.

Stačí  SMS zpráva

Je to tak jednoduché. Stačí se zaregistrovat, dosáhnout potřebného ratingu a SMS půjčka může být vaše za  2 SMS zprávy. V té první požádáte o půjčku a vypíšete dle Rychlá nebankovní půjčkaspecifikovaného vzoru vaše požadavky. Například to, že si chcete půjčit 2 tisíce korun na dobu 14 dnů. Obdržíte ověřovací kód, který zašlete společně s vašim potvrzením na telefonní číslo a rozhodnutí o poskytnutí půjčky obdržíte SMS zprávou a následně peníze na účet. Velkou výhodou je, že vás společnost neodírá na speciálních tarifech, kde by vás SMS přišla na desítky korun jako to v případě Premium SMS bývá, ale SMS zprávy jsou zpoplatněny dle vašeho tarifu u operátora. Pokud máte například neomezený tarif na SMS a volání do všech sítí, tak nezaplatíte na SMS zprávy ani korunu.

 

Velkou výhodou těchto půjček vidím v tom, že jsou krátkodobé a z dlouhodobého hlediska nezatěžují finanční rozpočet. Na druhou stranu ve chvíli, kdy se vám před výplatou pokazí například pračka a vy ji nutně potřebujete, což byl zrovna náš případ, je takové řešení nejlepší, protože půjčovat si peníze od známých bych se styděl a kde jinde si půjčit peníze rychle a bez banky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − two =