Špatná kvalita vlasů a nehtů? Pomohou doplňky stravy

Trápí vás už delší dobu lámavé nehty, anebo máte pocit, že vlasy jako by odmítaly pořádně růst? Jestliže s jistotou víte, že za vašimi potížemi nestojí žádná vážnější nemoc, může se jednat o deficit minerálů.

Odraz toho, co se děje uvnitř

Stav naší pokožky, vlasů a nehtů bývá často odrazem toho, jak je na tom náš organismus uvnitř. V praxi to znamená, že pokud vám chybí nějaká důležitá látka, tak mozek dá pokyn k tomu, aby si ji organismus vzal tam, kde nebude tolik chybět. Z tohoto důvodu vás právě začnou trápit oslabené vlasy, pupínky na obličeji a lámavé nehty, protože se nejedná o nic důležitého, bez čeho by tělo nepřežilo. Vitaminy a minerály, které by jinak posloužily k pevným silným vlasům, se tak věnují chodu základních životních funkcí.
V momentě, kdy na sobě začnete něco takové dlouhodobě pozorovat, se snažte o co nejrychlejší nápravu. Je třeba si uvědomit, že krása a zdraví jdou ruku v ruce, a bez dostatečně vyživeného těla nikdy nebudete působit příjemným svěžím dojmem. Častokrát se jedná o důsledek špatného životního stylu, kdy lidé málo spí, jsou pod tlakem a jejich strava taktéž není právě nejzdravější.

Vsaďte na doplňky stravy

Jak už z předchozího textu přirozeně vyplývá, pro vitální vzhled je zapotřebí zlepšení kvality života. Jelikož v dnešní hektické době si člověk často nemůže dovolit zpomalit, existují na trhu různé podpůrné prostředky. Například BIOSIL plus se řadí mezi přírodní produkty, které výborně působí na kvalitu vlasů, nehtů a pleti. V tabletkách se nachází biotin, zinek, oxid křemičitý a kyselina pantotenová, jež lidem v těle často schází.
BIOSIL plus a další přírodní doplňky stravy naleznete na e-shopu Gigalekárna.cz, odkud si je můžete objednat z pohodlí domova. U každého produktu naleznete podrobný popis obsahující všechny pozitivní účinky, jež má na lidský organismus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + nineteen =