Špatnou znalost cizích jazyků napravíte absolvováním kurzu v jazykové škole v Praze

Ačkoliv se situace v posledních letech přeci jen lepší, Češi i nadále patří k evropským národům, které mají problém se domluvit v cizině. Na vině je nejen špatný systém výuky cizích jazyků v běžných školách, ale také neochota lidí se učit. Chcete-li se zlepšit v angličtině, němčině, případně i dalších jazycích, není nic jednoduššího, než se přihlásit do některého z jazykových kurzů. K oblíbeným institucím, jež je nabízejí, patří Britannika.

Vyberte si kurz dle vašich časových možností

Praha jazyková škola – Britannika poskytuje ideální zázemí k tomu, abyste si některý z cizích jazyků osvojili. Máte přitom možnost výběru z celé řady kurzů. Nejoblíbenější jsou samozřejmě klasické denní kurzy. Ti z vás, kteří mají méně volného času, však mohou dát přednost třeba víkendové formě výuky, případně letním kurzům, kdy nejste tolik vytížení v práci či ve škole.

A proč právě Britannika – Praha jazyková škola 2? Výuka zde probíhá moderní formou, vedou ji zkušení lektoři. Klade se důraz na pečlivou kombinaci mluveného slova, psaní a poslechu. Kromě klasických učebnic se tak při hodinách podíváte i na videa, poslechnete si audio záznamy. To vše přispívá k rychlejšímu osvojení si cizího jazyka, neboť máte šanci poslouchat, jak ve skutečnosti lidé v zahraničí hovoří. Škola navíc praktikuje systém zapůjčení učebnic, takže se nemusíte starat o jejich nákup.

Cizí jazyk lze studovat i v zahraničí

Zajímavým řešením pro některé z vás může být i výjezd do zahraničí. Jazyková škola Britannika totiž nabízí zahraniční studijní pobyty, a to hned v několika zemích. K oblíbeným destinacím posledních let patří kupříkladu Itálie, Malta či Španělsko. Výuka v zahraničí je více intenzivnější, neboť se dostáváte do přímého kontaktu s rodilými mluvčími. Více informací o možnosti zajištění kurzů či studijních pobytů naleznete na webu školy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × two =