Srovnání spořicích účtů: Rodina vašich financí

Žijeme v době, kdy finance jsou v jednom kole. Stále dokola a dokola se točí. Jeden den dostanete výplatu, druhý den trpí vaše peněženka opět anorexií jako předešlý týden. Tudíž je dobré si v dnešní době peníze šetřit. Ale jak?

Termínovaný vklad je vklad bance, který je úročen určitou sazbou. Není určen k běžnému použití, tj. jednorázová platba v obchodě či jednorázový menší výběr peněz. Výhodou termínovaného vkladu je to, že poskytuje vyšší výnos než běžné účty, což může většina z vás ocenit. Termínované vklady jsou lepší alternativou pro ty, kteří se nechtějí smířit s nízkými úroky spořicích účtů. Možná z tohoto důvodu je to hlavní výhodou oproti účtům spořicím. Pokud tedy toužíte své peníze spořit, zkuste termínované vklady.

ANO PRO budoucnost

Pojďme si ale říct i něco o účtech spořicích a srovnat si jejich aktuální nabídky na trhu, které se stále mění. Potíže se spořicími účty bývají většinou takové, že založení těchto účtů bývá zpoplatněno. Proto velká většina lidí odmítá účet zhotovit. Pokud hledáte účty bez poplatků, řekněte ANO! Portál www.anosd.cz vám totiž spořicí účty nabízí. Navíc vám všechny vklady pojistí. Pokud si myslíte, že založení je zbytečně zdlouhavé, mýlíte se. I proto je tento portál skvělou volbou. Založení spořicích i jiných účtů je snadné, rychlé, a dokonce s odměnami pro stálé klienty.

Třetí místo pro vaši spokojenost

Žebříček bank, které tyto účty nabízejí, se stále mění. Některé banky klesají, jiné stoupají, ale ANO PRO budoucnost si stále drží svou třetí příčku při srovnání spořicích účtů na trhu. S úrokem 1,3 % nekolísá, neklesá, jen pomaličku stoupá výše. Tudíž právě to je další výhodou a důvodem, proč si zvolit ANO PRO budoucnost jako svého pomocníka na cestě ke spoření svých financí.

Finance se stále točí a je potřeba mít vždy trošku stranou, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =