Starosti se stěhováním přenechejte profesionálům

Čeká vás stěhování a už nyní se z toho hroutíte? Co kdybyste celou tuto jak psychicky, tak fyzicky náročnou aktivitu přenechali profesionální stěhovací firmě?

Co všechno profesionální stěhováci umí?

Není pro ně problém přestěhovat byt, kancelář, dokonce i celou firmu. Stěhovací služby obnáší kompletní stěhování od A do Z. Kromě samotného přestěhování je to zajištění autodopravy, demontáž a následné smontování nábytku, zabalení a poté rozmístění věcí. Postaráno bude o závěrečný úklid a případnou likvidaci starého nábytku.

Stěhovací firma se nezalekne ani individuálních požadavků

Potřebujete přestěhovat cennosti, elektroniku, umělecké předměty? Stěhovací firma disponuje speciální technikou, která si poradí s klavírem, trezorem či knižním archivem. Ani další těžká břemena nejsou žádnou překážkou. Určitě vás překvapí, že se jedná o levné stěhování, které je možné využít též do zahraničí.

Sehraný stěhovací tým

Stěhování bytů a kanceláří probíhá rychle, spolehlivě a bezpečně. O bezproblémové přestěhování vašeho majetku se postarají opravdoví odborníci, kteří se mohou pochlubit několikaletými zkušenostmi v oboru. Díky individuálnímu přístupu jsou ochotni splnit kterýkoliv speciální požadavek.

Jaké jsou další výhody?

Kromě toho, že firma provede stěhování levně a s maximální péčí zajistí bezpečnou přepravu vašich věcí, nabízí ještě další nadstandardní služby. Stěhovací společnost funguje nonstop včetně víkendů a svátků, za něž si neúčtuje příplatek. Nábytek převezou moderní stěhovací vozy a celá přeprava je pojištěna až do výše 5 milionů korun. Ale nemusíte se obávat. Pečliví stěhováci váš majetek nerozbijí ani neztratí.

Nezní to lákavě? Co si tentokrát užít bezstarostné stěhování například na dovolené? A pak se vrátit do nového bytu, kde bude vše na svém místě?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + 5 =