Stohovatelné boxy jsou řešením pro úsporu místa ve skladu

Řešíte ve vašich skladovacích prostorách každý centimetr volného místa? Potřebujete rychle a jednoduše vyřešit situaci s nedostatkem prostoru před nadcházející sezónou? Vsaďte na stohovatelné boxy, které vám vytrhnou trn z paty.

Univerzální produkty

Stohovatelné přepravky jsou skutečně všestrannou pomůckou, jež se uplatní téměř v jakémkoliv odvětví, neboť je možné pořídit je až v 5 velikostech (VDA-KLT řada). Hodí se hlavně k přepravě a skladování materiálu či zásob. Díky tomu, že se stohovatelné boxy dají velice jednoduše skládat na sebe, ušetří vám v logistice spoustu místa.

Nejžádanější typy

Mezi zákaznicky poptávané plastové obaly patří euro přepravky v různých rozměrech. Tento druh boxů, jejichž objem je až 52 l, vykazuje statickou nosnost dosahující až 50 kg. Co se týká maximálního statického zatížení, to se průměrně pohybuje do 600 kg. Tomuto druhu přepravek nechybí držák na etikety, rukojeti, a je možné dokoupit si k nim víko.

Variabilní boxy Euroclick

Proč jsou tyto plastové přepravky tak žádané? Je u nich totiž možné regulovat vnitřní objem pomocí clickboosterů neboli nástavců na stohovatelné boxy. Clickboostery dokáží navýšit výšku přepravky až o 15 mm. Můžete je proto dle vašich potřeb k plastovým boxům přidat, nebo je nechat v přepravce složené. Dalším účelem těchto nástavců je barevné odlišení speciálních přepravek od těch běžných.

Inovace na prvním místě

Nástavci clickbooster výčet výhod přepravek Euroclick nekončí. V jejich vysokou uživatelskou hodnotu též hovoří odvodňovací díry, čímž jsou splněny požadavky na snadné mytí, čistotu provozu a bezpečnost. Díky zdvojenému dnu jsou uzpůsobeny pro automatické provozy a zaoblené hrany usnadňují jejich pohyb na válečkových tratích. Dále je to držák etiket a inovativní design, jež podporují logistickou efektivitu. Boxy Euroclick jsou k dostání v základních rozměrech 400 × 300 mm a 600 × 400 mm o různých výškách. Plně tak vyhoví vašim požadavkům pro snadné naskládání na europalety. Tato přepravka byly oceněny titulem Obal roku 2016 a zvítězila také ve světové soutěži Worldstar Packaging Awards 2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + ten =