Svačinu již pouze v kvalitním a ekologickém obalu

Také vám svačina, zabalená v ubrousku a igelitovém sáčku přišla spíše úsměvná, než praktická? Od nynějška už rozhodně nemusíte svou svačinu takto balit, jelikož na trhu se objevil zcela nový a velmi originální produkt, který vám umožní vzít si svou svačinu snadno a pohodlně kamkoliv. Právě tyto svačinové boxy se staly velkým hitem nejenom v zahraničí, ale postupně si k nim nachází cestu stále více klientů i v České republice. Přitom se jedná o v celku velmi jednoduchý koncept. Jak se ale říká, v jednoduchosti je krása a tak si i vy můžete být jisti tím, že tyto boxy využijete také.

Skutečně nezáleží na tom, kam se chystáte. Ať už jste náruživý rybář a potřebujete svačinu při čekání na první úlovek, nebo plánujete boxdelší výlet a chcete si s sebou vzít něco k zakousnutí, či chcete vybavit tímto boxem vaše dítko, které si tak svou svačinu přinese snadno a hlavně bezpečně do školy. Již se tak nemusíte omezovat ne jednorázové krabičky nebo igelitové a papírové sáčky, které ne vždy dokážou splnit svůj účel. Svačinu tak lze nyní mít v pevném a odolném obalu, který navíc zajišťuje naprosto hygienické podmínky za vše okolností.

Obrovskou výhodou boxů Solvetta je i použité materiál. Jsou totiž vyráběny z neoprenu, který jak je známo, patří mezi nejlepší izolační materiály pro běžné použití, a tak dokáže udržet teplotu vaší svačiny, a to jak studenou, tak teplou po dlouhou dobu. Navíc se tyto svačinové boxy nají důmyslně zapnout a díky uchu kamkoliv přenést. Poté je stačí pouze rozepnout a svačinu máte naservírovánu před sebou, a samotný box může sloužit i jako praktické prostírání. V tomto ohledu oceníte také to, že je bez problémů pratelný. Tak neváhejte a vyberte si i vy barevnou kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Rozhodně se jedná o velmi praktický žádaný výrobek, o čemž se přesvědčíte sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + fifteen =