Tipy na originální svatební dárky pro vaše blízké

Vybrat dárek pro tak velkou a významnou událost, jakou je svatební den, není vůbec jednoduché. Takový výběr dárkového předmětu vám může pořádně zamotat hlavu. Pokud si budoucí novomanželé nepřejí osvědčenou klasiku v podobě obálky s bankovkami nebo chcete přidat k penězům něco originálního, čím vaše přátele či rodinu zaujmete a zároveň pobavíte, je třeba vymyslet opravdu zajímavý dárek. Praktických kousků dostanou nevěsta s ženichem spoustu, kolikrát darovaný spotřebič vůbec nevyužijí a bude na něj jenom sedat prach. Chcete-li s vaším dárkem uspět lépe než ostatní, pokuste se vybírat z nápaditých svatebních darů, některé mohou být vtipné a zároveň praktické.

Svatební dary pro ženicha a nevěstu

kacenka-kacerVětšina mužů a žen obvykle netouží dostat typické svatební dárky, jako jsou hrníčky, příbory, ložní prádlo a kuchyňské mixéry. Takové věci si chtějí vybrat sami podle svého vkusu a uvážení. Zvolte dárek, který bude mít nápad, originalitu a vtip. Vybírat můžete z bohaté nabídky na internetu v eshopu Dárkoviny, kde jsou k zakoupení opravdu skvělé kousky, budou se hodit nejen jako svatební dar, ale třeba i na rozlučku se svobodou. Dámy ocení originální panáky na dámskou jízdu, v sadě je šest panáků s různými obrázky a popisky. Každá si tak může nalít přípitek do svého pohárku s legračním nápisem. Speciální sada panáků je k dispozici také pro muže.

Dárky, na které novomanželé nikdy nezapomenou

Jste-li v roli svědka nebo jdete-li na svatbu opravdu někomu blízkému a milovanému, tak vytřete všem zrak karikaturou na zakázku podle vašeho přání. Tento velice osobní dárek můžete věnovat jak nevěstě či ženichovi, tak oběma zároveň v podobě společného obrázku, kde budou vypodobeni oba dva najednou. Barevná karikatura osloví každého se smyslem pro humor. Zkušení autoři namalují karikaturu na formát A3. Stačí jim k tomu fotografie novomanželů, jejich popis, záliby, zvláštní poznávací znamení a odlišnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four − two =