Top 5 dovolenkových středisek v Bulharsku

Bulharsko se letos společně se Španělskem řadí mezi nejpopulárnější země pro letní dovolenou. Důvody jsou 2: Turisty lákají nízké ceny a současně krásné prostředí okolo Černého moře. Máme pro vás seznam top 5 středisek, ve kterých si dovolenou užijete!

  1. Primorsko

bulharskoPrimorsko je asi nejpopulárnější dovolenková oblast. Je to malé město, které se nachází cca 50 km do letiště v Burgasu. Nabízí krásné pláže a útulné hotely. Nachází se zde i několik luxusních hotelů pro nejnáročnější. V červenci přes den rtuť teploměru zpravidla neklesá pod 27 °C. Pokud si chcete užít Slunce a pláže, vyrazte právě sem.

  1. Zlaté Písky

Zlaté písky se nachází na severu pouhých 20 km od Varny. Turisty lákají malebné pláže s pískem zlatavé barvy. Dovolená zde je vhodná pro ty, kdo si kromě válení se na pláži chtějí užít i výlety. Navštívit lze Varnu a doporučujeme podniknout výlet do nedaleké přírodní rezervace.

  1. Svatý Vlas

Svatý Vlas je méně známé středisko, ovšem o to více by vás mělo zajímat. Nachází se na úpatí Balkánského pohoří. Místní pláže jsou sice užší, ovšem o to útulnější. Každý den se budete kochat úchvatným pohledem na Černé moře a majestátní hory.

  1. Nesebar

Nesebar je úchvatné staré město, jehož nevětším lákadlem jsou romantické staré domy a malé kostely. Jestliže je ve vašem hledáčku romantická dovolená v Bulharsku, toto místo je ideální volbou.

  1. Sluneční pobřeží

Slunečné pobřeží patří mezi největší letoviska. Zažijete zde pravý dovolenkový ruch. Těšte se na dlouhé pláže. Mezi místní lákadla patří Akvapark Action, který nabízí vodní atrakce pro děti a také extrémní atrakce, součástí aquaparku je relaxační zóna.

Výhodné nabídky již nyní

Cestovní kanceláře začaly již nabízet výhodné first minute Bulharsko. Je tedy z čeho vybírat. Jestliže chcete koupit zájezd za nejvýhodnější cenu, doporučujeme použít srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Přináší srovnání zájezdů od 105 prověřených cestovních kanceláří. Zájezdy do Bulharska zde vybírejte podle ceny, typu hotelu a dalších kritérií. Jakmile si vyberete, budete přesměrováni na stránky pořádající cestovní kanceláře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × one =