Trápí Vás bolesti zad? Zbavte se jich s kvalitní kancelářskou židlí

kancelarska-zidle-alta-f-seda-originalPráce v kanceláři je opravdu fyzicky náročná, ačkoliv si to spousta lidí nemyslí. Možná při sezení za stolem a u počítače nemusíte vydávat nějaké extra fyzické výkony, Vaše tělo velmi trpí. Není totiž na dlouhé sezení z anatomického hlediska přizpůsobeno. Doba, kdy se většina náročných prací přenechalo strojům, a přibývá tak mnohem více sedavých zaměstnání, není zas tak stará. Proto se naše tělo na dlouhé sezení ještě nestačilo připravit. Je tedy nezbytné ho během sezení dostatečné podpořit a pořídit si opravdu kvalitní židli. Ovšem, ne jen tak ledajakou. K tomuto účelu je zapotřebí židle kancelářská.

Pokud trpíte bolestmi zad a doposud jste seděli pouze na obyčejné židli, pak se není čemu divit. Možná Vám křivdíme a sedíte skutečně na kancelářské židli, ovšem aby byla opravdu kvalitní a podporovala zdravý sed, musí splňovat několik požadavků. Jaké to jsou?

  • Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák – dostatečně široký, nesmí být příliš tvrdý, ani příliš měkký, aby se na něm dalo pohodlně sedět

  • Anatomická opěrka zad

  • Stabilní podvozek, který odolá velké zátěži a dá se s ním snadno manipulovat

  • Nastavitelná výška sedu – poloha nohou je velmi důležitá pro správné držení těla

  • Područky s nastavitelnou výškou – zamezují bolestem rukou, vzniku tenisového loktu a bolestem krční páteře

  • Možnost plynulého otáčení o 360° – usnadňuje pohyb kolem kancelářského stolu

Pokud máte dojem, že takto kvalitní kancelářská židle musí stát mnoho peněz, pak se nenechte zmást. Velmi totiž záleží na tom, kde nakupujete. Pokud hledáte obchod, kde nakoupíte kvalitní sedací nábytek do kanceláře, za opravdu skvělé ceny, přinášíme Vám velmi širokou nabídku prodejce B2B Partner. Můžete vybírat klasické kancelářské židle, či opravdu luxusní kancelářské židle, které se mohou stát dominantou Vaší kanceláře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =