Trápí vás problémy s pohybem? Vydejte se do Velichovek!

Problémy s pohybovým ústrojím dokáží velmi znepříjemnit život. Pokud nechcete, aby bolest ovládla váš život, měli byste začít jednat. U léčby bolavých kloubů hraje důležitou roli čas. Čím dříve je nemoc diagnostikována a začne se s léčbou, tím dříve může dojít k úplnému vyléčení či výraznému zmírnění projevů. Efektivní součástí léčby je právě pobyt v lázních. Mezi top místy v České republice, kde dokáží od pohybových problémů pomoci, jsou právě lázně Velichovky. Proč se vyplatí vyrazit právě sem?

Bohatá historie, moderní procedury

velichovkyLázně Velichovky se mohou pochlubit dlouhou historií, založeny byly v roce 1897. Jejich největším bohatstvím jsou přírodní zdroje slatiny, která má prokazatelně blahodárný vliv na klouby i na pokožku. Velichovky nabízí lázeňské pobyty pro seniory a samozřejmě pro všechny, kdo trpí nemocemi pohybového ústrojí. Koupíte si zde i wellness pobyty či lázeňské víkendové pobyty, neváhejte a vyrazte právě do Velichovek za odpočinkem a relaxací. Věřte, že budete odjíždět jako znovuzrození! Lázně nabízí komplexní lázeňskou i příspěvkovou péči.

Síla zábalů a dalších procedur

V lázních pomáhají eliminovat bolesti pohybového aparátu především pomocí slatinných a rašelinových zábalů. Koupele trvají 30 minut. Nejdříve si užijete koupel a poté ještě suchý zábal. Mezi další speciality lázní patří perličkové a vířivé koupele. Pro maximální uvolnění a relaxaci slouží koupel přísadová. Vaše tělo se ponoří do horké vody, do které se jako přísada přidá bylinný extrakt. Odpočine si nejen vaše tělo, ale i mysl. V lázních provádí i další léčivé procedury. Jsou to například skotské střiky, vodoléčba, masáže, přístrojová terapie a další.

Spokojenost na prvním místě

Lázně Velichovky nejsou proslulé jen zábaly. Určitě se vám bude líbit v moderně zařízených pokojích. Krásné je i okolí lázní, které vybízí k dlouhým procházkám. Více informací se dozvíte na Velichovky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − ten =