Útulné bydlení, sen každého z nás

Bydlení je otázka, která trápí většinu obyvatel naší republiky. Respektive by se dotaz dal položit i jinak. Jak vylepšit naše bydlení? Rad a tipů je nespočet, nedá se však paušalizovat, protože ke každému bytu se hodí vždy něco jiného. Záleží na typu bydlení, zda bydlíte v bytě, či rodinném domku. V tomto článku se vám pokusíme získat inspiraci, jak si své bydlení vylepšit a zútulnit.

Bohužel bydlím v paneláku

Proč bohužel? I byt v panelovém domě se dá předělat tak, že by to nezaujatý pozorovatel ani nepoznal. Není místnost, ve které by se nedaly žádné úpravy provést. Chce to jen trochu inspirace a peněz. V každém bytě nalezneme koupelnu, kuchyň a obývací pokoj. To skrývá velké možnosti a né že ne. Chystáte – li se právě k rekonstrukci, pečlivě si promyslete veškeré úpravy, které chcete v bytě provést. Máte malou koupelnu a v ní záchod, umývadlo, vanu a pračku? Popřemýšlejte, jestli by se pračka nedala přesunout do jiné části bytu, třeba do chodby pod šatní skříň, popřípadě do kuchyně. Získáte tak v koupelně ceněné místo. A co vana, nestačil by vám jen sprchový kout?

Takhle podobně se dá postupovat ve všech obytných místnostech, od kuchyně, přes obývací pokoj až k ložnici. Záleží jen na vašich potřebách a inspiraci. Choďte po návštěvách, všímejte si různých vychytávek, které byste mohli aplikovat i ve svém bytě. Šmírujte internet, jedny skvělé stránky na útulný dům vám dodají dost nápadů.

A ne jenom v interiéru, ale i venku na zahrádce je stále co zvelebovat. Že vy ráda běháte kolem kytiček, zatím co manžel by se jen válel u bazénu? Proč ne, bazén s posezením se dá velmi dobře skloubit se záhonkem pestrobarevných a voňavých kytiček. Zkrátka, představivosti se meze nekladou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 2 =