Užijte si adrenalinu na nové čtyřkolce

Hledáte skvělou zábavu plnou adrenalinu a nových zážitků? Vyzkoušejte jízdu na čtyřkolce. Jízda na ní je v současné době velmi oblíbená a počet vyznavačů tohoto motoristického sportu neustále stoupá. Není divu, jedná se o naprosto jedinečnou aktivitu, při které se budete neskutečně bavit. Jedinou podmínkou je pochopitelně nákup nebo zapůjčení nového stroje. Pořídit si jej můžete u společnosti G4R s.r.o. nabízející pestrou nabídku čtyřkolek nejznámějších značek.

Všechny typy čtyřkolek

ctyrkolky-showroomSpolečnost G4R s.r.o. nabízí prodej čtyřkolek všech typů. Vybrat si budete moci sportovní čtyřkolky, s nimiž můžete projíždět rozmanité terény. Výborné jsou ale i UTV či side-by-side stroje. Chcete-li zpříjemnit a okořenit volný čas i vašim dětem, vyberte si z dětských modelů. Ty jsou naprosto skvěle přizpůsobeny parametrům dětského těla. Výbornou volbou jsou i užitkové stroje určené zejména pro nejrůznější pracovní činnosti. V lese a v terénu všeobecně se stanou nedocenitelným pomocníkem. Vybírat si kromě strojů můžete i navijáky, oblečení a spousty příslušenství k jednotlivým modelům.

Výuka jízdy a zapůjčení strojů

Nechcete do nákupu čtyřkolky investovat finanční prostředky? Nemusíte! Stačí si pouze vámi vybraný typ zapůjčit. Stejně tak není problém absolvovat u zmiňované společnosti trénink, který je koncipován jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce, kteří chtějí jezdit v nejnáročnějších terénech. Potřebujete zařídit firemní akci, při níž se budou všichni zaměstnanci bavit? Máte jedinečnou šanci.

Kompletní servis a možnost osobní prohlídky čtyřkolek

Spolehnout se budete moci na komplexní servis čtyřkolek. Při jakékoli závadě se budete moci obrátit na profesionály, kteří si poradí s nejrůznějšími obtížemi. Pokud si budete chtít fyzicky prohlédnout čtyřkolky na vlastní oči, stačí navštívit showroom v Českých Budějovicích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 6 =