Víme, jak prodat nemovitost rychle, výhodně a správně

Prodej nemovitosti je složitou záležitostí, která si žádá přípravu. Když nepodceníte některé kroky, dočkáte se úspěšného výsledku, kdy dům, byt či pozemek prodáte za aktuálně nejvýhodnější cenu. A dobrou zprávou je, že to zvládnete klidně i bez realitky, protože existuje férový realitní portál CINCINK, kde najdete pomoc se vším ohledně prodeje nemovitosti.

Nový realitní portál CINCINK se představuje

Při prohlížení inzerátů s nemovitostmi jistě narazíte na mnoho různých portálů. Každý z nich nabízí něco trochu jiného, přičemž jde většinou hlavně o výpis inzerce. Ovšem to ani zdaleka není jediný důvod, proč vyzkoušet právě férový realitní portál CINCINK. Jeho partnerem je Komerční banka a cílem bylo vytvořit komplexní portál pro pomoc s koupí a prodejem nemovitostí. Kromě přehledu inzerce zde najdete možnost objednat si doplňkové služby pro usnadnění celého procesu a vyřešení určitého problému, který si žádá odbornost.

Prodej bytu za nejlepší možnou cenu

Je naprosto přirozené, že za prodej bytu chcete dostat co možná nejvyšší cenu. Ale kolik to aktuálně zhruba je? Pro přesnější nastavení prodejní ceny se vyplatí pozvat odborníka na odhad ceny nemovitosti. Díky tomu si uděláte představu o kom, kolik reálně můžete dostat, a může vám to pomoci při rozhodování.

Připravte lákavý inzerát a vložte ho zdarma

Aby se vám povedlo prodat nemovitost za co nejvyšší cenu, musí se váš inzerát dostat k většímu množství lidí, mezi kterými budou i potenciální zájemci. Z toho důvodu je dobré dát si záležet na přípravě inzerátu. Zachyťte byt či dům na pěkných fotografiích, nechte si zpracovat virtuální vizualizaci, nebo připravit 3D plánek nemovitosti. Objednat si můžete i sepsání lákavého popisu. A nakonec celý inzerát zdarma vložíte na portál CINCINK, kde se k němu dostanou lidé.

Smlouvu svěřte do rukou odborníků

První zájemci se ozývají a už je na čase přemýšlet nad smlouvou. Jak má být správně sepsaná, co nesmí chybět a na co si dát pozor? Příprava smlouvy o prodeji nemovitosti je klíčovým bodem. Případné chyby se vám mohou v budoucnu velmi nepříjemně vrátit, takže se vyplatí nedělat experimenty a přenechat přípravu smlouvy na profesionálech.

Objednání právních služeb je jednoduché

Na portálu objednáte právní služby, kdy vám zkušený advokát zkontroluje navrhovanou smlouvu, případně připraví vhodné znění. Máte tak jistotu, že je všechno správně.

Informujte se předem

Kdo je připraven, není překvapen. Platí to i při prodávání nemovitosti, kdy je potřeba nezapomenout na některé důležité věci. Včas si zjistěte, jaké kroky musíte udělat.

Daň z prodeje nemovitosti a další záležitosti

Kdo platí daň z prodeje nemovitosti a jaká je její výše? Tyto informace a řadu dalších najdete na férovém realitním portálu CINCINK, který je zdrojem důvěryhodných a ověřených informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × one =