Vybíráte nábytek do zasedací místnosti? Tohle se vám bude hodit

Chcete se pustit do změny zařízení zasedací místnosti, nebo zařizujete nové prostory? V každém případě se neobejdete bez základních věcí, jako jsou stoly, židle, tabule a podobně. Výběr jednotlivých komponent je ovlivněn i tím, k jakému účelu budou konkrétně prostory využívány. V článku najdete několik praktických tipů pro efektní a hlavně praktické zařízení.

Reprezentativní stůl

Výrazným prvkem každé zasedací místnosti je určitě stůl. Jeho úkolem je poskytnout dostatek prostoru pro všechny zúčastněné. Jednací stůl by navíc měl i dobře vypadat, aby konferenční místnost příjemně působila na spolupracovníky, partnery, jednatele a všechny ostatní, se kterými se zde povedou setkání a porady. Vhodnou volbou mohou být i stoly o více dílech, které se k sobě dají přikládat podle toho, kolik lidí má zrovna přijít. Uspořádání místnosti tak může být svým způsobem variabilní.

Dobrá akustika

Protože se na poradách a prezentacích chceme dobře slyšet v rámci celé místnosti, většinou nestačí pouze vybavení nábytkem. Hlavně v případě větších prostorů se musí vyřešit i akustika. S tím dokážou pomoci akustické panely. Ty tlumí okolní hluk a zároveň vylepšují vnitřní šíření zvuku. Mohou mít i různé barvy, takže se hravě promění v zajímavé dekorativní prvky ozvláštňující místnost.

Příjemné sezení

Kromě stolu je potřeba vybrat i pohodlné konferenční židle. Dopředu se rozmyslete, jak velký počet bude běžně potřeba a vezměte v úvahu i velikost zasedací místnosti. Vybrané židle by měly být pohodlné, ale zároveň i skladné a vzhledově ladící k ostatnímu vybavení. Na výběr máte z různých typů, kdy některé jsou na kolečkách, polohovatelné a podobně. Zde může hrát roli i cenová stránka za pořízení většího množství vybraných židlí.

Všechno výše uvedené vybavení pořídíte i jednoduše přes internet na www.ajprodukty.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten − 3 =