Vykoupat se v pivu? To je sen snad každého Čecha

Českou republiku v konzumaci chmelového moku nepřekoná žádný jiný evropský stát. Dokonce je pivo považováno za jeden z českých symbolů. Ve zlatavém nápoji s relativně nízkým obsahem alkoholu se však můžete i vykoupat, protože látky v něm obsažené mají blahodárné účinky na pokožku i organismus jako takový.

Když zadáte do vyhledávače frázi „pivní lázně České Budějovice“, ihned se vám nabídce objekt zvaný NINKASI. V harmonickém prostředí zapomenete na pracovní povinnosti. Dopřejete si chvíli sami pro sebe.

Pivní koupel má pozitivní účinky na tělo

Jakmile ulehnete do horké pivní lázně připravené podle tajné receptury nejen z piva, ale také z kvalitních pivovarských kvasnic, aktivuje se krevní oběh. Za takovou proceduru vám poděkují také klouby, cévní soustava a pokožka.

Pivovarské kvasnice obsahují látky, které perfektně uvolní kožní póry. Potom přes ně proudí veškeré škodlivé látky z těla ven, a tím dochází k detoxikaci organismu. Během jedné procedury si budete hovět necelou hodinu v dřevěné kádi s vodou o teplotě až 39 °C. Protože je teplota vody opravdu vysoká, je nezbytné dodržovat pitný režim, a proto je u každé kádě pípa. Stačí si natočit pivo a pomalu ho usrkávat. Jestliže tedy budete hledat pivní koupele České Budějovice, už víte, kam zamířit.

Ještě něco pro milovníky vína

Pivo však pro někoho není to pravé ořechové. I na takové zákazníky pivní lázně myslí, a tak připravily speciální proceduru s vínem. Služba zvaná vinné koupele České Budějovice si podmaní především milovníky hroznového nápoje. Představte si dřevěnou káď plnou hroznových olejů a bílého vína, kde si poležíte také necelou hodinu. Pro vinaře je taková koupel jako stvořená. Stejně jako u kádě s pivem je pípa, tak i u kádě s vínem máte k dispozici několik druhů vín z Vinařství Kovacs.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 1 =