Využijte výkup autovraků a získejte peníze na ruku

Domácností, kterým stojí na zahradě, ve stodole či v garáži nějaké staré nepojízdné auto, je dost. Přitom by jej mohly prodat a utržit za něj aspoň nějaké peníze. Že je nepojízdné, vůbec nevadí. Jeho přemístění totiž vůbec nemusí být vaše starost.

Výkup autovraků po celé ČR nabízí společnost ZAHOTOVÉ. Kromě autovraků vykupuje také vozidla s propadlou STK, stavební a užitkové vozy, veterány nebo pojízdná auta, jichž se jejich majitelé chtějí co nejrychleji zbavit. Typ, model a značka nehrají žádnou roli.

Cenu vozidla zjistíte předem online

Kolik za autovrak dostanete, se odvíjí od kompletnosti či nekompletnosti vraku. Čím více součástí (motor, převodovka, chladič, katalyzátor, řídící deska apod.) se ve vraku nachází, tím je jeho hodnota vyšší. Roli hrají i originalita a použitelnost dílů, žádanost náhradních dílů na trhu či náročnost recyklace.

Přibližnou hodnotu svého autovraku zjistíte snadno online. Stačí vyplnit formulář s údaji o vozidle a přidat fotografie. Společnost ZAHOTOVÉ se vám ozve s prvotní cenovou nabídkou a bude jen na vás, zda na ni kývnete, či nikoliv. Výsledná cena bude stanovena až po osobním prohlédnutí vozidla technikem. Může se mírně lišit, záleží na tom, jak dobře a pravdivě popíšete stav autovraku do formuláře.

Prodej proběhne rychle

Budete-li s cenovou nabídkou spokojeni, domluvíte se, kdy si pro vrak ZAHOTOVÉ přijede. Výkup autovraků v Praze je možné realizovat i do 24 hodin, záleží na vašich časových možnostech. Přijedou za vámi kamkoliv po republice a zajistí si odvoz vraku.

Budete potřebovat malý i velký technický průkaz, občanský průkaz, a nejste-li vlastníkem vozu, tak i plnou moc od vlastníka. Peníze dostanete ihned na ruku po podepsání smlouvy. Spolu s nimi obdržíte i potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Tím pro vás starosti mohou skončit, o veškerou administrativu se postará společnost ZAHOTOVÉ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 20 =