Vyvarujte se zánětu močových cest

Pokud jste někdy měli zánět močových cest, jistě můžete potvrdit, jak nepříjemné toto onemocnění je. Ačkoliv je dle statistik dokázáno, že tímto onemocněním trpí více ženy, i muži by měli být na pozoru. Zánět močových cest vzniká relativně jednoduše. V našem těle, tedy konkrétně ve střevech sídlí bakterie s názvem E-coli. Ta zde má velmi důležitý úkol a bez ní bychom nemohli existovat, jelikož napomáhá trávení potravy.

Problémem však je, pokud se ze střeva dostane právě do našeho močového ústrojí. Poté stačí pár dní a zánět je tu. Samozřejmě stejně jako u řady jiných nemocí i zde platí, že důležitá by měla být hlavně prevence. Jednou z látek, která dokáže nejenom působit preventivně, ale zároveň i tento zánět velmi účinně léčit, je látka zvaná jako manosa. Jedná se o velmi jednoduchý cukr, který má však řadu účinných látek, které lze v boji proti této nemoci velmi účinně používat.

Každý zánět močových cest má řadu velmi jasných příznaků, podle kterého ho zaručeně poznáte. Tím nejobjektivnějším, ale také addiction-71575_640nejbolestivějším příznakem je pálivá bolest při samotném močení. Ta může být dále doplněna symptomy, kterými je časté močení nebo také bolesti podbřišku. Výjimkou není ani zbarvená moč a to, že obsahuje krev. Ta se do ní dostává z poškozených stěn právě v močovém ústrojí. Během této nemoci je samozřejmě nutné být nejenom maximálně v klidu, ale pít i velké množství tekutin. Chcete-li však všem těmto nepříznivým stavům předcházet, je právě manosa tou pravou volbou, jelikož se o vaše močové cesty perfektně postará a vy se tak nemusíte obávat, že by vás tato nepříjemná nemoc také postihla, i pokud jste v rizikové skupině. Mezi tu patří například lidé s cukrovkou nebo ti, jejichž oděv dokonale nezakrývá jejich tělo a mohli tak snadno prochladnout. Velkým rizikem vzniku zánětu je i časté zadržování močení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 2 =