Zahrajte si skvělou strategii

Řada lidí využívá internet především k hraní her. Pokud i vy mezi ně patříte a již vás nebaví jednoduché flashové hry pro jednoho hráče, vyzkoušejte originální a jedinečnou budovatelskou strategii s názvem Goodgame Empire. Sami uvidíte, že jakmile ji začnete hrát, doslova vás pohltí. Obsahuje totiž něco, o čem se může ostatním flashovým hrám pouze zdát. Touto vychytávkou je multiplayer, tedy možnost hrát proti ostatním reálným hráčům. A samozřejmě se tak po celou dobu hraní děje.

Pokud jste hru nikdy předtím nehráli, rozhodně se vám bude hodit Goodgame Empire návod, který vás provede všemi informacemi o tom, co je cílem hry a jakým způsobem ji máte ovládat. Potom už záleží pouze na vašem umění a schopnostech, abyste dosáhli svého cíle – tedy být tím nejlepším. Základem hry je váš vlastní hrad, který nejenom budujete do větších rozměrů, ale také je nutné trénovat své vojsko, či stavět další budovy.

To, že hra není jednotvárná a nabízí řadu různým možností, je právě díky tomu, že je tak oblíbená a účastní je jí tisíce hráčů z celého světa. Díky tomu lze i uzavírat různé aliance nebo dohody o neútočení například s ostatními hráči v okolí právě vašeho hradu. O tom, jak toho docílit nebo jak snadno docílit celé řady jiných věcí se můžete dočíst v sekci tipy a triky, kde je různých rad více než dost. Hledáte-li tedy hru, která by vás zabavila nejenom na několik minut, ale na skutečně dlouhé hodiny, je právě tato tou pravou volbou. Naprostou samozřejmostí je její kompletní lokalizace do češtiny. Veškeré popisky jsou tedy výhradně v naší řeči, tudíž všemu hravě porozumíte. Kromě samotného hraní však můžete využívat i dalších možností, které web nabízí. Je to například Goodgame Empire fórum, ve kterém můžete diskutovat i s ostatními hráči, kteří této jedinečné hře propadli také. Tak neváhejte a připojte se k této skvělé komunitě i vy. Nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × four =