Zakládáte kamennou prodejnu? Bez kvalitních regálů to nepůjde

Už od mala jsem měl svůj sen. A to mít vlastní krámek, ve kterém bych prodával regionální potraviny. Tedy v tom věku jsem ještě nepřemýšlel nad sortimentem, k tomu jsem dospěl až v dospělosti. Ale zřízení vlastní prodejny není jen tak, obnáší to spousty povinností a zařizování, aby bylo vše podle předpisů, ale taky podle vlastních představ. Krom nezbytných úředních razítek je třeba myslet i na vlastní zařízení prodejny, v první řadě především na regály.

Vybavení obchodu udělá na zákazníka dojem

Vždy jsem měl špatný pocit, když jsem vstoupil do nějakého krámku a hned si všiml starých, otlučených regálů. Chápu, že investice do nových regálů není malá, ale osobně raději nakupuji v obchodech, které vyzařují novotou a určitou kulturou nakupování. A tu oprýskané regály neposkytují. Při svém hledání jsem narazil na internetový obchod Eu-regaly.cz, ve kterém jsem našel veškeré nezbytné vybavení, které budu pro svůj krámek potřebovat. Krom klasických obchodních regálů nabízí tento obchod i regály do skladů, archivů a i do domácností a to jak kovové, tak i plastové.

Jelikož mým cílem je malá a útulná prodejnička, logicky se porozhlížím po prodejních regálech. Výhodou těchto regálů je jejich univerzálnost, je to vlastně taková stavebnice, ve které můžu přidávat či ubírat díly k obrazu svému. Tyto obchodní regály jsou k dostání hned v několika mírách a to jak do výšky, tak i do délky a hloubky. Délka modulu začíná na 625 mm, jeho hloubka na 400 mm. Při těchto rozsazích poskládáte cokoliv, nehrozí tak žádné komplikace.

Dalšími nespornými výhodami těchto regálů je bezesporu jejich snadná montáž, při které se obejdete bez šroubů, aniž by to ohrozilo jejich stabilitu. Většina regálů je skladem, takže jejich dodání se počítá na dny. A taky záruka nejnižší ceny je jedním z důvodů, proč si vybavení prodejny objednat právě od Eu-regaly.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + eleven =