Zemědělská technika od renomovaného dodavatele

Žádná zemědělská produkce a výroba se neobejde bez kvalitní techniky. Tu pořizujte u renomovaných dodavatelů! Jedině ti jsou zárukou jejich bezporuchovosti a bezchybného chodu. Každý zemědělec ví, že každá porucha jeho činnost jen zpomalí.
Kvalitní výrobky osvědčených značek včetně nezbytných náhradních dílů pro zemědělskou techniku všeho druhu seženete například na e-shopu nekvinda-obchod.cz, jež je provozován společností Nekvinda – Zemědělská technika a.s. založenou již v roce 1993. Šestadvacetiletá působnost na trhu je už dostatečným důkazem serióznosti, nemyslíte?

E-shop i kamenný obchod

V nabídce e-shopu, skladu o rozloze přes 5 000 m2 sídlícího ve Svitavách a poboček po celé ČR najdete více než 40 000 produktů, jako jsou autobaterie do všech modelů aut dostupných na českém trhu stejně jako nabíječky autobaterií, pneumatiky, příslušenství, ložiska, spojovací materiál a další doplňkový sortiment, jenž je do e-shopu dodáván průběžně.

Náhradní díly pro Zetor

Obchod je ovšem zásoben i náhradními díly vhodnými pro zemědělské stroje značky Zetor. E-shop má v současné době uskladněn až 50 000 položek náhradních dílů, které mohou být vaše už do čtyřiadvaceti hodin po objednání.

Autobaterie dle typu aut

Součástí nabídky jak e-shopu, tak kamenných obchodů jsou i autobaterie dle typu aut. Pokud se domníváte, že vám vaše autobaterie dosluhuje, což se projevuje mimo jiné potížemi při startování, právě zde si snadno můžete objednat autobaterii novou. Autobaterka dle auta je na tomto e-shopu jednou z nejčastěji vyhledávaných položek. 

Najděte si vhodný model

Pokud si nejste jisti typem autobaterie vhodným právě pro vaše vozidlo, máte možnost si jej přímo na stránkách e-shopu zjistit. Otevřete stránku nekvinda-obchod.cz, na levé straně klikněte na záložku “autobaterie” a poté zhruba v polovině stránky na políčko “vyhledávač baterie” podle typu vozidla.

Využijte jednoduchý vyhledávač 

Do jednoduchého formuláře zadejte základní informace týkající se vašeho vozu, jako jsou jeho typ (osobní, kamion, autobus, zemědělský stroj), značka, rok výroby, modelové řada a motorizace, a systém vám okamžitě nabídne vhodné autobaterky. A jednu z nich si hned můžete objednat. Je to jednoduché že? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − fourteen =