Zkuste zimní restart v podobě wellness pobytu

Zima je pro organismus únavná. Neustále je tma a tělo se musí potýkat s všude číhajícími bacily. Rozhodně si tedy zaslouží chvilku odpočinku a nějakou formu restartu, aby vám zvládlo nadále bez problémů sloužit. Máte-li chvilku, udělejte si aspoň jeden volnější víkend a vydejte se třeba do Luhačovických lázní.

Luhačovice jsou samy o sobě překrásným místem. Najdete tu unikátní lázeňskou architekturu se secesním dekorem a výraznou barevností, krásnou podívanou nabízí také Luhačovická přehrada. Procházka podél břehu po stezce zdraví určitě neuškodí ani v chladnějších dnech. Večer se pak zahřejete na masáži nebo ve vířivce. A kde? Přece ve wellness hotelu Augustian.

Dopřejte klid tělu i duši

Wellness pobyt si zaručeně užijete. Dovolí vám totiž kompletně vypnout. Nejen že se uvolníte při masáži nebo ve vířivce, ale nebudete si muset dělat starosti ani s vařením. Ve wellness hotelu Augustian vás čekají kvalitní pokrmy v restauraci Symfonie. Posnídáte s výhledem do zahrady plné zeleně a jistě oceníte i tříchodovou večeři s výběrem hlavního chodu a salátovým barem. Abyste si odpočinuli, stačí vám pouhé dvě noci. Tělo se pak bude cítit jako znovuzrozené.

Koho vezmete s sebou?

Lázeňský pobyt byste si jistě dokázali užít i o samotě. Ve dvou je ale ještě hezčí. Nezáleží, jestli vezmete svou drahou polovičku a uděláte si romantický víkend, nebo se svou kamarádkou na chvíli utečete od rodin. Wellness pobyty jsou skvělé pro muže i ženy každého věku. Hotel Augustian za tímto účelem připravil dárkový poukaz na wellness pobyty, v rámci nějž už máte dané dohromady ty nejlepší služby pro dvě osoby na dvě noci. Zahrnuje uvítací nápoj, ubytování, bohatou snídani, odpolední občerstvení, tříchodovou večeři, neomezený vstup do wellness&spa, župan a pantofle, wifi a parkování v areálu. Pokud však máte specifické požadavky, můžete si samozřejmě přidat i další doplňkové aktivity a služby. Augustian, potažmo celé největší moravské lázně Luhačovice, toho nabízí tolik, že nebudete vědět co dřív.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + fourteen =